Reštaurácia

 

Reštaurácia

Naša reštaurácia je situovaná v mestskej časti Devínska Nová Ves v štvrti nazývanej Kolónia z čoho pochádza aj prispôsobený názov reštaurácie „KOLONY“. Nakoľko meno reštaurácie bolo inšpirované históriou tejto oblasti pokúsili sme sa aj náš interiér a exteriér zladiť do štýlu, ktorý síce nesiaha až tak ďaleko do histórie ale snaží sa o navodenie atmosféry z prelomu 19. a 20. storočia.

Menu

V našom MENU sme sa pokúsili vybrať taktiež smerom do minulosti , takže z jedálnička si môžete vychutnať predovšetkým tradičné jedlá inšpirované stredoeurópskou kuchyňou, pripravené vždy z čerstvých surovín a podávané v štýlových riadoch aby ste sa cítili výnimočne. Množstvo chutných malých jedál sme doplnili aj k obľúbenému čapovanému pivu Plzeň.Jedinečnou ponukou je koláčik „Kolony“, ktorý určite nenájdete v žiadnej reštaurácii pretože je vyrobený z receptu našich praprababičiek a každý kus je pripravený a pečený samostatne pred podávaním.Ako perličku z nášho jedálnička ponúkame misy z výberu jedál, ktoré sú veľmi obľúbené hlavne u pánov.

Interiér

Nefajčiarska časť reštaurácie s bezbariérovým prístupom nadväzuje na samostatný salónik, ktorý je možné v prípade požiadavky na uzatvorenú spoločenskú udalosť úplne otvoriť a spojiť do veľkokapacitného priestoru. V tejto časti dominuje aj polovica baru v ktorom podávame okrem najžiadanejších nápojov aj domáce limonády a miešané drinky s ktorými sa môžete osviežiť pri posedení s priateľmi alebo po náročnej práci. Druhá polovica baru sa nachádza v klubovej časti pre fajčiarov, kde si môžete príjemne oddýchnuť v pohodlných kreslách a k tomu si môžete vyberať z množstva alkoholických nápojov podávaných v štýlovom krištáľovom skle, ako aj z rôznych druhov cigár.V každej z troch častí sa nachádza veľkorozmerová televízna obrazovka a celá reštaurácia je pokrytá internetovým pripojením cez WIFI.V neposlednom rade sme sa snažili aj o to aby ste sa aj na toalete cítili ako králi.

Kapacita miest

Reštauračná časť – nefajčiarska zóna     49
Salónik     22
Spojenie pre uzatvorenú spoločnosť     120
Klubová časť – fajčiarska zóna     42

Exteriér

V prednej a čiastočne aj zadnej časti sa nachádzajú parkovacie boxy pre 18 áut. Vzadu je priestranná terasa s markízou  a kapacitou 40 miest a trávnatá plocha vytvorená pre detské ihrisko s domčekom, starobylým vozom a preliezkami. V našej reštaurácii sme sa snažili navodiť atmosféru čias minulých ale s pocitom domácej pohody. Dúfame že sa aj vy v našej reštaurácii budete cítiť tak príjemne ako doma a naše jedlá Vám pripomenú tie vzácne časy kedy ste si dokázali bez stresu uvariť aj takú pochúťku ako je napríklad huspenina a teraz si ju radi prídete vychutnať k nám.